ProTIG 3000 DC źródło

2 998,80 zł netto

3 688,52 zł brutto

PROTIG3000DC-SOURCE

ProTIG 3000 DC źródłoProTIG 3000 DC – PROFESJONALNA SPAWARKA TIG DC Z PULSEMSPARTUS® ProTIG 3000 DC to zaawansowana technologicznie spawarka inwertorowa klasy premium. Zbudowana z wykorzystaniem technologii tranzystora IGBT, zapewnia możliwość spawania metodą TIG DC i MMA z maksymalnym prądem do 320A. Urządzenie jest zaprojektowane do pracy z zasilaniem trójfazowym 400V.SPAWANIE TIGSPARTUS® ProTIG 3000 DC w metodzie TIG dostarcza spawaczom możliwość wyboru najodpowiedniejszego sposobu zajarzenia łuku – wysokiej częstotliwości (HF) lub Lift. Urządzenie posiada funkcję spawania z użyciem prądu pulsacyjnego, co sprawia, że jest ono doskonałym rozwiązaniem do spawania delikatnych blach i aluminium, zapewniając przy tym najwyższą jakość i precyzję wykonania spoin.Urządzenie posiada funkcje wpierające proces spawania w metodzie TIG, takie jak:Regulacje: częstotliwości pulsu, szerokości impulsu oraz prądu impulsu, co zapewnia doskonałą kontrolę nad procesem spawania.Regulacje czasu opadania i

Więcej szczegółów

ProTIG 3000 DC źródło

ProTIG 3000 DC – PROFESJONALNA SPAWARKA TIG DC Z PULSEMSPARTUS® ProTIG 3000 DC to zaawansowana technologicznie spawarka inwertorowa klasy premium. Zbudowana z wykorzystaniem technologii tranzystora IGBT, zapewnia możliwość spawania metodą TIG DC i MMA z maksymalnym prądem do 320A. Urządzenie jest zaprojektowane do pracy z zasilaniem trójfazowym 400V.SPAWANIE TIGSPARTUS® ProTIG 3000 DC w metodzie TIG dostarcza spawaczom możliwość wyboru najodpowiedniejszego sposobu zajarzenia łuku – wysokiej częstotliwości (HF) lub Lift. Urządzenie posiada funkcję spawania z użyciem prądu pulsacyjnego, co sprawia, że jest ono doskonałym rozwiązaniem do spawania delikatnych blach i aluminium, zapewniając przy tym najwyższą jakość i precyzję wykonania spoin.Urządzenie posiada funkcje wpierające proces spawania w metodzie TIG, takie jak:
  • Regulacje: częstotliwości pulsu, szerokości impulsu oraz prądu impulsu, co zapewnia doskonałą kontrolę nad procesem spawania.
  • Regulacje czasu opadania i narastania prądu: Umożliwia optymalizację dynamiki łuku spawalniczego, co jest kluczowe przy skomplikowanych spoinach.
  • Spawanie SingleSPOT i MultiSPOT: Te opcje pozwalają na dokładne spawanie punktowe, idealne do precyzyjnych zastosowań w przemyśle.
  • Tryb pracy 2T/4T: Ułatwia kontrolę i zapewnia komfort pracy, zarówno przy krótkich, jak i długotrwałych projektach spawalniczych.


Dzięki tym zaawansowanym funkcjom, SPARTUS® ProTIG 3000 DC staje się nieocenionym narzędziem dla profesjonalistów, którzy oczekują najwyższej jakości i adaptacji do różnorodnych warunków pracy. SPAWANIE MMASPARTUS® ProTIG 3000 DC oferuje możliwości spawania metodą MMA. Urządzenie jest wyposażone w funkcje wspomagające, które znacząco ułatwiają i optymalizują proces spawania:
  • Hot Start (Gorący Start): Ułatwia początkowe zajarzenie elektrody, co jest szczególnie pomocne przy spawaniu trudniejszych materiałów, zapewniając płynny start i stabilny łuk od samego początku.
  • Arc Force (Regulacja Dynamiki Łuku): Automatycznie dostosowuje intensywność łuku spawalniczego, co ułatwia spawanie w trudno dostępnych miejscach lub w pozycjach wymuszonych. Zapewnia to większą kontrolę nad procesem spawania, minimalizując ryzyko wystąpienia wad spoiny.


Powyższe funkcje gwarantują wyższą jakość spawów oraz komfort i łatwość użytkowania, nawet podczas wykonywania najbardziej wymagających zadań spawalniczych.KANAŁY PAMIĘCISPARTUS® ProTIG 3000 DC wyposażony jest w 10 kanałów pamięci, które stanowią kluczowe narzędzie dla każdego profesjonalisty, pozwalające na szybkie i efektywne zarządzanie procesem spawania. Dzięki tej funkcji, spawacz ma możliwość zapisania i szybkiego przywoływania najczęściej używanych ustawień maszyny, co znacząco usprawnia pracę i pozwala na oszczędność czasu podczas zmiany parametrów spawania między różnymi projektami lub materiałami.STEROWANIESPARTUS® ProTIG 3000 DC posiada szeroki wybór możliwości sterowania, zależnie od preferencji spawacza. Urządzenie jest kompatybilne z uchwytami TIG sterowanymi za pomocą mikrowyłącznika 4B (UP&DOWN) lub potencjometra. ProTIG 2000 AC/DC oferuje również możliwość sterowania nożnego przewodowego oraz bezprzewodowego za pomocą specjalnie zaprojektowanego pilota.CHŁODZENIESPARTUS® ProTIG 3000 DC oferuje elastyczną opcję chłodzenia, umożliwiającą pracę zarówno z chłodzeniem gazowym, jak i za pomocą zintegrowanej chłodnicy. Wystarczy przełączyć tryb na panelu sterowania, aby dostosować system chłodzenia do bieżących potrzeb i warunków pracy.GWARANCJAOkres gwarancyjny na urządzenia serii SPARTUS® Pro wynosi do 36 miesięcy.SPARTUS® ProTIG 3000 DC to wszechstronne urządzenie spawalnicze skrojone na miarę potrzeb profesjonalistów. Charakteryzuje się niezrównaną precyzją, wydajnością oraz niezawodnością, co sprawia, że jest to pierwszorzędny wybór dla każdego doświadczonego spawacza.
  • Czas dostawy: 3 dni
Czas dostawy3 dni

Zobacz też