Kask Ochronny EVO®5 Dualswitch wentylowany, do prac na wysokości, Niebieski

150,00 zł netto

184,50 zł brutto

AKS270-000-500

14 dni roboczych

Dwie normy BHP, jeden przełącznik.

Kask wspinaczkowy EVO®5 Dualswitch™ jest jedynym przemysłowym kaskiem ochronnym, który uzyskał pełną certyfikację zarówno EN397, jak i EN12492 na jednym certyfikacie CE, z możliwością łatwego przejścia między tymi dwiema normami za jednym pociągnięciem przełącznika tworząc zapięcie o sile zerwania "silną" lub "słaba".

Przełączenie do trybu EN397 ustawia siłę zwalniania zapięcia na mniej niż 25 daN, (250 N), pozwalając na zwolnienie paska podporządkowanego, jeśli jest on unieruchomiony, aby uniknąć ryzyka zadławienia.

Przełączenie do trybu EN12492 ustawia siłę zwalniania zapięcia na więcej niż 25 daN, (250N), zapobiegając zwolnieniu paska podbródkowego i ograniczając ryzyko utraty kasku podczas pracy na wysokości.

Background.jpg

Wewnętzna wkładka EPP

wytrzymała wkładka z polipropylenu (EPP) zapewnia ochronę przed uderzeniami bocznymi, przednimi i tylnymi, zgodnie z wymaganiami normy EN12492.

Normy

EVO® Dualswitch ™ został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z następującymi normami:
EN397 MM LD -40 ° C, EN50365, EN12492 -40 ° C, ANSI Z89.1 Typ 1 Klasa C HT LT -40 ° C.

Wytrzymała skorupa ABS

Kaski ochronne EVO®5 posiadają wyjątkowo wytrzymałą skorupę ABS zaprojektowaną dla najwyższej ochrony. Charakteryzuje się charakterystycznym pięcioramiennym wzorem i tarczą JSP, uznawanym na całym świecie symbolem jakości.

Bezpieczne dopasowanie

Posiada w pełni regulowany czteropunktowy pasek podbródkowy z opatentowaną funkcją Dualswitch™. Ta nowatorska nowa funkcja umożliwia użytkownikowi zmianę ról roboczych, pozwalając im bezpiecznie poruszać się odpracy na ziemi ze standardem EN397 do pracy na wysokości ze standardem alpinistycznym EN12492 za jednym naciśnięciem przełącznika.

EVO®5 Dualswitch ™ zawiera również łatwy w użyciu mechanizm zapadkowy Revolution® i wiązkę regulacji 3D, która oferuje 1-2-3-punktowe ustawienia głębokości dla idealnego dopasowania.

Zestawy odblaskowe CR2™

Zestaw odblaskowych materiałów odblaskowych o wysokiej intensywności oferuje średnio o 60% więcej odblaskowości niż standardowe ubrania odblaskowe. Zestawy CR2™ można zakupić jako wyposażenie dodatkowe.

Akcesoria dodatkowe

Kask EVO®5 Dualswitch™ może być wyposażony w duży wybór akcesoriów, aby zwiększyć funkcjonalność produktu i rozszerzyć funkcje bezpieczeństwa dla użytkownika. Akcesoria sprzedawane są osobno, na zamówienie. Jesli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt.

  • Uniwersalne otwory mocujące umożliwiają dopasowanie osłon bezpieczeństwa Surefit™ i ochronników słuchu zamontowanych na kasku Sonis®.
  • Zintegrowane okulary można dodać, instalując EVOSpec®
  • Wspornik lampy można zamocować z przodu hełmu.
  • Posiadacze wizytówek / identyfikatorów mogą przymocować je do kasku.
  • Można zainstalować system podświetlania hełmu VisiLite® w celu zwiększenia widoczności roboczej przy słabym oświetleniu do odległości 50m.

Zobacz też